Kategorie
środki BHP zmywacze i odtłuszczacze

Multibond-6501

Chciałbym przedstawić dzisiaj produkt, który produkujemy od dwu lat ale jest jeszcze mało znany, ponieważ nie jest produktem kojarzonym z naszą ofertą podstawową, czyli z klejami.

Multibond-6501 to silnie skoncentrowany, wodny produkt myjący przeznaczony do mycia ręcznego lub maszynowego w warunkach warsztatowych. Doskonale spisze się w maszynach typu szorowarki oraz myjkach ciśnieniowych.

Produkt ma odczyn zasadowy o pH=13. Bardzo dobrze rozpuszcza smary, oleje, nieutwardzone kleje i inne trudne do usunięcia tłuste zabrudzenia.

Świetnie sprawdzi się też w utrzymaniu czystości w lokalach użyteczności publicznej (biura, hotele, sklepy, magazyny, korytarze komunikacyjne itp.). Już mała dawka koncentratu (1:100) pozwala na bardzo skuteczne i trwałe umycie podłóg za pomocą myjki mechanicznej (szorowarki) lub ręcznie.

Przy większym stężeniu środek stosuje się przy myciu części maszyn i pojazdów, może być również stosowany do mycia kanałów w warsztatach, oczyszczalniach ścieków, pojazdów samochodowych i innych, gdzie dominującym zabrudzeniem są substancje tłuste.

Dostępne opakowania MB-6501 to butelka 0,5L i kanistry 5L lub większe na zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *