Kategorie
wpisy ogólne i organizacyjne

Na początek …

Nazywam się Marek Antoniak i będę na zmianę z moim synem Michałem prowadził tego bloga. Z wykształcenia jestem inżynierem automatykiem ale od ponad 30-tu lat zajmuję się tematyką klejenia i uszczelniania, zarówno w zakresie produkcji jak też doradztwa technicznego i wdrożeń. To taki trochę wieloletni drugi fakultet.

Nasza firma MULTIBOND sp. z o.o. Sp.komandytowa jest producentem własnych wyrobów chemicznych o działaniu klejącym i uszczelniającym o nazwie MULTIBOND Engineering Adhesives. Oprócz klejów znajdują się w naszej ofercie produkty myjące i odtłuszczające, środki BHP, smary i penetranty, powłoki, aktywatory, taśmy klejące oraz narzędzia do nakładania klejów.

Zdajemy sobie sprawę, że szkolnictwo w Polsce – niezależnie od szczebla wykształcenia jak i kierunku nauki – kompletnie pomija tematykę klejenia. Dlatego też większość naszych klientów w przemyśle zdobywa wiedzę i doświadczenie w tym temacie we współpracy z dostawcami. Nasza firma zajmuje się szkoleniami od 30-tu lat a co za tym idzie mamy doświadczenie z wieloma znanymi markami klejów, bo na przestrzeni tak długiego czasu mieliśmy z nimi do czynienia. Możemy więc doradzać w zakresie własnej marki jak również porónywać je z takimi markami jak: Loctite, 3M, Loxeal, Dinitrol, Araldite, Chester Molecular, Belzona i wieloma innymi.

W kolejnych wpisach będziemy po kolei opisywać różne rodzaje klejów i innych produktów podając jako przykłady w zastosowaniach nasze własne kleje ale wiedza o nich ma znacznie bardziej ogólny charakter i przyda się z pewnością przy podobnych klejach innych producentów.

Mamy nadzieję, że nasz blog stanie się pożytecznym forum wymiany myśli wszystkich zainteresowanych jak również dla nas. Zapraszamy do komentowania i zadawania pytań.

pozdrawiam, Marek Antoniak

W odpowiedzi na “Na początek …”

What an insightful article! Your ability to break down complex topics into easily understandable points is truly commendable. I appreciate the thorough research and the engaging writing style that keeps readers hooked from start to finish. For anyone who found this piece as fascinating as I did and is eager to dive deeper into related subjects,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *