•  

   Narzędzia

  Osprzęt i drobne narzędzia stanowią dodatek usprawniający stosowanie naszych produktów chemicznych.


   > Aplikatory filcowe do primerów
  Narzędzie ułatwiające nakładanie na szybę, tworzywo lub blachę karoseryjną primerów pod kleje 1kPUR. Pakowane w woreczki po 12szt. Aplikator wchodzi również w skład zestawu do wklejania szyb DIN-500 i 501.
   > Narzędzia do demontażu wklejanych szyb samochodowych
  Szyba samochodowa przednia lub tylna wklejona w karoserię samochodu może być zdemontowana bez uszkodzenia jej samej i karoserii dzięki specjalnym narzędziom. Są to różnego rodzaju noże, podcinaki, przepychacze oraz struna lub drut stalowy oprawiony w specjalnych rękojeściach. O szczegóły prosimy pytać naszego konsultanta.
   > Drut do wycinania szyb samochodowych
  Drut z bardzo wytrzymałej stali o przekroju kwadratowym do rozcinania kleju PU i demontażu szyb samovchodowych. Długosz drutu w krążku: 22mb.
   > Struna do wycinania szyb samochodowych
  Struna pleciona z drutu stalowego pokrytego mosiądzem do rozcinania kleju PU i demontażu szyb samovchodowych. Długosz drutu w krążku: 22mb.
   > Krążek gumowy do ścierania z karoserii napisów i kleju
  Specjalny krążek z miękkiej gumy zakładany jako końcówka wiertarki ręcznej do ścierania z lakieru karosierii samochodowej naklejek (reklam) i pozostałości kleju bez uszkadzania lakieru.
   > Obcinak do sznurów i węży gumowych
  Poręczne i niezawodne urządzenie do przecinania sznurów, profili i węży gumowych, stanowiące wyposażenie walizeczki "ORING-SET".
   


   

  © 2020, Centrum Klejów i Uszczelnień , ulica Ustronna 19, 93-350 Łódź; tel: 42 6457540, 42 6457541