banner nagłówka

biuro@kleje-przemyslowe.pl

Start    Gdzie kupić?    O nas    Kontakt    Do tyłu

Kleje Przemysłowe > Strona Główna - informacje o naszej ofercie

 •  

   Witamy na stronie:  kleje-przemyslowe.pl

  O naszej ofercie

  Oferta Centrum Klejów i Uszczelnień w Łodzi zawiera przede wszystkim środki klejące i uszczelniające przydatne w różnych aplikacjach przemysłowych i warsztatowych.

  Nasza oferta kierowana jest do mechaników, technologów i konstruktorów w przemyśle oraz serwisach naprawczych zajmujących się mechaniką wszelkich maszyn i pojazdów, elektroniką, elektroenergetyką oraz instalacjami przesyłowymi.

  Tworząc ofertę braliśmy przede wszystkim pod uwagę użyteczność i wysoką jakość produktów ale również niskie ceny po jakich możemy je oferować naszym klientom. Ważny jest dla nas również serwis: od dokumentacji technicznej począwszy do przeprowadzania prób i wdrożeń u klienta włącznie.

  Szczególną uwagę prosimy zwrócić na produkty MULTIBOND. Jest to nasza własna marka zawierająca dziś ponad 150 różnych klejów, uszczelniaczy, smarów, rozpuszczalników itp. Tej marce jest poświęcona osobna strona internetowa: www.multibond.pl .

  W lewej szpalcie strony wymienione są wszystkie rozdziały tematyczne. Nawigacja strony jest łatwa i, mamy nadzieję, - czytelna. Zawsze będziemy wdzięczni za rzeczowe uwagi, mogące usprawnić jej działanie.

   

  © 2020, Centrum Klejów i Uszczelnień , ulica Ustronna 19, 93-350 Łódź; tel: 42 6457540, 42 6457541