banner nagłówka

biuro@kleje-przemyslowe.pl

Start    Gdzie kupić?    O nas    Kontakt    Do tyłu

Kleje Przemysłowe > nasi dostawcy

 •  

   Nasi dostawcy

  Centrum Klejów i Uszczelnień zgromadziło w swojej ofercie produkty pochodzące od różnych krajowych i zagranicznych dostawców. Marki tych produktów są powszechnie znane i doceniane przez użytkowników. Oto niektóre z nich:

  Multibond Polska marka zawierająca ok. 150-ciu różnych produktów chemicznych dla przemysłu i motoryzacji. Właścicielem marki jest firma AM Technologia z Łodzi.
  Loxeal Włoska firma z Mediolanu oferująca kleje anaerobowe, metakrylowe (w tym UV), cyjanoakrylowe i epoksydowe.
  Niemiecka marka, której właścicielem  jest firma DINOL GmbH oferująca chemię dla motoryzacji i przemysłu w zakresie antykorozji, napraw blacharskich, klejenia elementów karoseryjnych.
  Teroson Niemiecka marka, której właścicielem  jest firma HENKEL, oferująca chemię dla motoryzacji i przemysłu w zakresie produktów klejących, uszczelniajających i tłumiących dźwięki.
  Permatex Amerykańska firma oferująca środki uszczelniające dla motoryzacji oraz rewelacyjnej jakości środki do mycia i pielęgnacji rąk.
  Pulsar Polska marka zawierająca produkty uszczelniające i klejące dla motoryzacji.
  3m Amerykańska firma oferująca ok. 60tys. różnych produktów, w tym również środki uszczelniające i klejące (kleje, masy, taśmy).
  Araldite Amerykańska marka oferująca kleje epoksydowe, metakrylowe i poliuretanowe.
  Amepox Polska marka zawierająca produkty przewodzące prąd elektryczny lub ciepło (kleje, smary).
  Niemiecka marka, której właścicielem jest CARLOFON GmbH oferująca chemię dla motoryzacji w zakresie antykorozji, napraw blacharskich, klejenia elementów karoseryjnych
  Rocol Angielskie emulsje chłodzące do obróbki skrawaniem.

  Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

   
   

  © 2020, Centrum Klejów i Uszczelnień , ulica Ustronna 19, 93-350 Łódź; tel: 42 6457540, 42 6457541